Питання про ваше бачення
23, середа листопад

«…Було слово Господнє … у видінні…» (Буття 15:1)

Бог пообіцяв Аврааму: «...І благословляться в тобі всі племена землі» (Буття 12:3). Це велике бачення! Але Бог знав, що Авраам мав віру, щоб прийняти цю візію. Якщо ви ненавидите те, що ви повинні робити, щоб реалізувати своє бачення, щось не так. Перевірте свої мотиви. Подивіться, чи є невідповідності між тим, ким ви є, і тим, що ви намагаєтеся досягти. Чи сприйняли ви бачення за власне? У вас лежить до нього серце? Якщо досягнення свого бачення змушує вас порушувати свої цінності, тоді вам потрібно змінити бачення. Можливо, проблема у вашому ставленні. 1) Ви занадто ідеалістичні? Ви повинні прийняти те, як розгортається ваше бачення, і змінити свої очікування щодо того, скільки часу це займе. Дев'яносто відсотків усіх розчарувань пов'язані з нереальними очікуваннями.

2) Ви перестали мріяти щодня? Ви повинні дозволяти собі щодня трішки мріяти, досліджувати можливості та приймати варіанти. Будьте креативними. Продовжуючи мріяти ви рухаєтеся вперед.

3) Чи цінуєте ви кожен маленький крок прогресу? Один із способів відчути себе щасливим – це святкувати кожне досягнення. Відзначати, коли ви долаєте певні віхи. Подяка Богу за ваш прогрес спонукатиме вас продовжувати рухатися вперед.

4) Чи ставили ви особистісний розвиток своєю метою? Єдиний спосіб реалізувати велике бачення – рости разом з ним. Чим більше бачення, тим більшими ви повинні бути, щоб його досягти. Що Бог відкриває вам у вашій нинішній ситуації? Як можна рости? Найбільша нагорода за досягнення бачення − це те, ким ви стаєте в результаті.