Перенесення фінансових потрясінь (2)
25, п’ятниця листопад

«Господь то мій Пастир, тому в недостатку не буду» (Псалом 23:1)

Якщо ви в боргах і переживаєте за свою роботу: 1) Не панікуйте. Зверніться до джерела всієї мудрості і прочитайте ці слова: «Господь то мій Пастир, тому в недостатку не буду». Повторюйте це собі протягом дня. Приклейте напис скотчем до дзеркала у ванній, де ви будете бачити його першим ділом щоранку.

2) Проведіть інвентаризацію. «...Добре знай вигляд своєї отари... [фінансів]» (Приповісті 27:23). Багато людей не знають, скільки вони винні або які їхні витрати. Перерахуйте свої борги та постійні витрати, поставте мету жити на те, що ви заробляєте, і покладіть частину на зменшення боргу.

3) Будьте дисциплінованими. Уникайте проблем до того, як вони виникнуть, перемігши демона миттєвого задоволення. Коли ви не знаєте про стан своїх фінансів, ви, швидше за все, не вмієте собі вдмовити і в кінцевому підсумку витрачаєте гроші, яких у вас немає.

4) Будьте креативними. Коли Бог створив рай, Він напоїв його чотирма різними річками, тож почніть шукати інші джерела доходу. Уолта Діснея звільнили з великої газети через брак ідей. Після прослуховування компанія  MGM сказала Фреду Астеру, що він не вміє грати і не дуже добре танцює. Учитель з гри на скрипці Бетховена оголосив його безнадійним як композитора! Потрібна віра, щоб побачити можливості, і мужність, щоб подолати перешкоди.

5) Будьте дарувальником. Важкі часи – не той час, щоб перестати віддавати Богові. Під час голоду вдова віддала ті крихти їжі, які мала, Божому слузі Іллі. Результат? «...І пішла вона, і зробила за словом Іллі, і їла вона й він та її дім довгі дні» (1 Царів 17:15). Це важко пояснити раціонально, але ви у черзі на Божу благодать.